В саду американського фермера з’явилися яблука-примари

0 225

Яблуками-примарами фермер назвав плоди, які нещодавно з’явилися на деревах в його саду. Про незвичайне явище повідомляє FOXNEWS, ілюструючи новину кількома промовистими світлинами.

Відомо, що низькі ціни на ринку або вкрай несприятливі погодні умови змушують фермерів залишати частину урожаю на деревах. Одним з неочікуваних результатів таких дій і стала поява прозорих яблук в штаті Мічіган (США). Місцевий фермер Ендрю Ситсима працював у саду, і раптом помітив, що яблука його улюбленого сорту Джонаголд (Jonagold), що залишилися на деревах, стали майже прозорими. Тепер фермер жартує, що у нього в саду є яблука сорту Jonaghosts, тобто «Джона-примари».

Незвичайні яблука з’явилися в саду після зимової негоди − крижаного дощу, який пройшов у цій місцевості. Вода під впливом низьких температур замерзла на яблуках, повністю огорнувши плоди кригою.

Фермер також розповів, що під час вітру крижані шкірки понадколювалися, замерзла м’якоть випала, а на деревах залишилися висіти прозорі кулі у формі яблук, справді нагадуючи щось химерне.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!