Гречані солодощі або поява бренду мешканки Сум Оксани Мартим`янової

0 154

Оригінальні цукерки з незвичними для солодощів компонентами на основі гречаної крупи і під брендом HrechkaSweets сьогодні можна придбати в крамницях Сум, а у планах Оксани Мартим`янової − вихід на міжнародний ринок. Здійснити це стане можливим після відкриття цеху з виробництва гречаних солодощів. Про перші кроки і найближчі плани жінки-підприємця розповідає Agravery.

Молода сумчанка пришла до започаткування власної справи поступово, через експерименти на власній кухні, відкриття, а потім згортання роботи власних магазинів, через навчання в бізнес-школі. Дуже допомогла підтримка британського благодійного фонду HERA − у результаті отримання його гранту було придбано перше обладнання.

До асортименту  авторської продукції увійшли трюфельні цукерки на основі гречаного борошна, кілька видів гречаного мармеладу − з морквою, з копченою грушею, з чорним шоколадом, подвійний мармелад – гречаний і молочний,а також грильяж з курагою, грильяж із зеленої гречки з м’ятою і курагою.

Сьогодні покупцями солодощів від  Оксани Мартим`янової є люди  від 18 до 55 років і більше. Це і студенти, і підприємці. Надходять і корпоративні замовлення.

У найближчих планах молодого підприємця − стати не лише локальним, а і національним брендом,потрапити зі своєю продукцією не тільки в магазини та кав’ярні України, а й на зовнішні ринки.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!