GreenPush BioActive: нова концепція теплиці з вирівняним кліматом

0 213

Всі відомі досі напівзакриті теплиці є заскленими, однак недавно представлена ​​на виставці Sival теплицебудівна фірма CMF Groupe представила нову концепцію плівкової багатопролітної напівзакритої теплиці. Ця концепція під назвою «GreenPush BioActive» призначена для зниження кількості комах-шкідників в теплиці, а також для забезпечення в ній більш однорідного, вирівняного мікроклімату.

Ця теплиця оснащена антимоскітної сіткою на покрівлі і на вентиляційних люках. Постійний струм повітря в теплиці створює в ній підвищений тиск, що також перешкоджає проникненню комах в теплицю ззовні. Все це створює хороші передумови для успішного застосування інтегрованого захисту рослин. Мікроклімат в теплиці контролюється високотехнологічним обладнанням, що дозволяє оптимізувати температуру і відносну вологість повітря, а також вміст у ньому СО2. Завдяки тому, що потрапляюче в теплицю повітря попередньо осушується, стає можливим забезпечити в теплиці вирівняний мікроклімат, який відповідає потребам рослин. Одночасно вдається оптимізувати роботу системи обігріву і економити енергію. У теплі періоди використання системи адіобатичного охолодження дозволяє охолодити надходяче з вулиці повітря.

Теплиця «GreenPush BioActiv» побудована з труб овального перетину. Це дозволило зробити конструкції більш міцними, і за рахунок цього вдалося збільшити відстані між стійками теплиці. Ширші кроки стійок і більший об’єм повітря забезпечують більш точний контроль вологості і температури повітря, оскільки знизилося затінення від конструкцій.

Як і інші концепції цієї фірми, «GreenPush BioActiv» пропонується як рішення «під ключ» і може бути адаптована до будь-яких кліматичних умов, забезпечуючи більш вирівняні рослини і знижуючи необхідність в застосуванні хімічних засобів захисту рослин.

SEEDS.org.ua за матеріалами EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!