Інноваційні міні-ферми у формі бджолиних стільників: стильно, корисно, сучасно

0 626

Українцям презентували інноваційну вертикальну міні-ферму для вирощування свіжих овочів, фруктів і рослин в домашніх та офісних приміщеннях. За основу інновації взяли одну з найдосконаліших природних систем – бджолиний вулик.

Презентація відбулась в рамках нової веб-конференції від Sapienza  “Міські фермери – майбутнє сьогодення”Про  інноваційну міні-ферму розповів засновник італійської компанії Hexagro Urban Farming Феліпе Ернандес.Ця незвичайна за формою модульна система дозволяє без грунту вирощувати рослини в водно-повітряному середовищі з додаванням розчину з натуральних поживних речовин. Вирощування рослин відбувається методом аеропоніки.

Шестикутні сполучні вузли можуть використовуватися для зведення конструкцій з різною кількістю клумб. Над конструкцією закріплені світлодіодні лампи, які замінили сонячне світло.

“Чи знаємо ми таку досконалу систему, яка б забезпечувала достаток усього? Так – це природа. Вона робить це мільярди років поспіль та найбільш сталим способом, – розповідає Феліпе Ернандес.

Саме тому за основу нашої інновації – вертикальної ферми, ми взяли одну з найдосконаліших природних систем – бджолиний вулик”, – пояснює фахівець.

В урбан-фермі Hexagro використовуються Led-освітлення, аеропоніка, контейнери з поживними речовинами, які роблять процес вирощування більш ефективним. Так можна вирощувати листову зелень, ароматичні трави та мікрогрін.За словами Феліпе Ернандеса, така система не потребує пестицидів і вимагає в середньому на 94% менше води, ніж при звичайному вирощуванні в ґрунті.

“Ми хочемо, щоб кожна людина мала можливість вирощувати у себе на балконі різноманіття рослин. Щоб якомога більше людей у містах відчули зв’язок з природою та стали частиною аграрної системи, щоб відбувалися сталі зміни у продовольчих ланцюгах доданої вартості в усьому світі”, – додав  засновник Hexagro.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!