Іван Дралюк: Convex International залучає вигідне фінансування для проектів з глибокої переробки

0 482

24 червня в Україні відбувся форум “Зерно. Переробка. Прибуток”. Одним із спікерів заходу виступив керуючий партнер компанії Convex International GmbH Іван Дралюк. Він заявив, що компанія готова надавати партнерам фінансові інструменти для створення потужностей з глибокої переробки з метою розвитку даної в Україні. Кошти залучаються за підтримки німецьких банків, під низькі відсоткові ставки.

“Ми можемо надавати фінансування як маленьким фермерським господарствам, так і великим компаніям. Там, де необхідне фінансування під будівництво елеватора на 20-30 тис. тонн одноразового зберігання, фермеру досить мати нормальну фінансову звітність за українським законодавством. Якщо ж проект більший і вимагає фінансування на 5 років і більше, компанія повинна мати звітність за міжнародними стандартами”, – зазначає Іван Дралюк.

Також спікер відмітив низку успішно реалізованих проектів по будівництву елеваторів, для яких компанія Convex International GmbH залучала фінансування. Серед них переможець в номінації “Інноваційний елеватор 2020” – “Вапнярка” ГК “Епіцентр К”. Також компанія має партнерські відносини з “Сварог” і “Вітагро” (Vitagro), і багатьма іншими українськими аграрними холдингами.

“Крім будівництва елеваторів, ми готові брати участь в проектах будівництва заводів з глибокої переробки і залучати фінансування на 10 років і більше”, – зазначає Іван Дралюк.

Спікер підкреслив, що вартість фінансових ресурсів залежить від позичальника, постачальника устаткування, проекту і періоду фінансування. Для капіталомістких проектів Convex International GmbH готова залучати фінансові ресурси під дуже низькі процентні ставки – менше 2%.


Довідка: “Convex International GmbH” – міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці і впровадженні інноваційних рішень в агропромисловий комплекс. Працює з 2007 року. Головний офіс знаходиться в м Кельн (Німеччина).

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!