Кабмін на місяць продовжив дію відстрочок від мобілізації

0 1 023

Кабінет міністрів автоматично продовжив на один місяць строки дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним відповідними рішеннями Міністерства економіки, пише SEEDS.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній раді Тарас Мельничук.

Читайте також: На Одещині з’являться тестові поля бавовнику

Йдеться про відстрочки, які не закінчилися на день прийняття цього рішення, уточнив Мельничук.

“Установлено, що строки дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним відповідними рішеннями Міністерства економіки згідно із постановою КМУ від 27.01.2023 N 76 “Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації на воєнний час”, які не закінчилися на день прийняття цього рішення, продовжуються автоматично на один місяць”, — йдеться у повідомленні.

Днями Українська зернова асоціація звернулася до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та першого віцепрем’єр-міністра – міністра економіки Юлії Свириденко з проханням продовжити чинні бронювання військовозобов’язаних принаймні на три місяці, до врегулювання нормативної бази відповідно до ухваленого нового закону про мобілізацію. Про це йдеться у повідомленні УЗА.

В УЗА наголошували: частина чинних бронювань завершується вже у травні, а оформити нове бронювання поки неможливо. Відповідно, робота більшості критичних для продовольчої та економічної безпеки держави підприємств опиниться під загрозою.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!