Кишеньковий аналізатор якості зерна – економія, помножена на прибуток

0 925

Дізнатися показники якості зерна без лабораторій? Тепер це можливо! Навіть не покидаючи поля. Все це завдяки GrainSense – першому в світі портативному експрес аналізатору якості зерна, який працює з точністю міні-лабораторії, пише SEEDS. 

GrainSense – портативна і потужна зернова експрес-лабораторія актуальна для пшениці, ячменю, ріпаку, сої, а також кукурудзи.

Експрес-аналізатор дозволяє дізнатися показники якості (процентний вміст) вологи, білка, клейковини, олії та вуглеводів в зерні не покидаючи поля.«GrainSense – це просто унікальний прилад для невеликих фермерських господарств і агрономів. Він відкриває унікальні можливості для аналізу сільгоспкультур та своєчасного прийняття рішення про час прибирання/вартості партії прямо на місці!

Жодних дротів – тільки батарейки. І для аналізу потрібно лише 60-80 зерен – таку кількість легко очистити в полі вручну.

Агрономи, знаючи відсоток вологи та білка в конкретному місці на полі, можуть вирішувати: досить азотних добрив отримало зерно в конкретному місці і коли починати жнива», – розповідає Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс» – компанії, яка є офіційним представником провідних світових виробників вимірювальної техніки.

Визначити якісні показники продукту перед початком збирання – гарантія отримання високого прибутку. Крім того, якісні характеристики є ключовим фактором при для прийняття рішень стосовно підробки, сегрегації, при зберіганні зерна, годуванні худоби, а також проведенні торгових операцій з зерном.«Маючи на руках такий девайс, фермерське господарство більше не буде здавати зерно на елеватор «наосліп», покладаючись на результат лабораторії елеватора.

В майбутньому, у кожного фермера буде такий прилад, і фермер диктуватиме свої умови трейдерам і елеваторам», – переконаний Кирило Скороход.

Використовувати аналізатор GrainSense досить просто. Зерно слід засипати в прилад. Зробити це правильно допоможе покрокова інструкція, яку можна прочитати безпосередньо на екрані. Потім потрібно просто зчитати результати вимірювання.

Навіть більше – аналізатор легко синхронізується зі смартфоном і всі отримані дані одним натиском завантажуються в хмарне сховище зі зручним доступом. При цьому фіксується не тільки час і дата вимірювання, але і точна інформації про місце розташування проведених вимірювань.І ще один важливий момент: тривалість вимірювання, від включення приладу до відображення результатів, займає вражаюче мало часу – менше 1 хвилини.

Крім того, аналізатори GrainSense відкалібровані за стандартами України. В якості обов’язкового доповнення до аналізатора GrainSense додаються еталони – зразки зерна з сертифікатами якості від компанії “УКРАГРОТЕСТ”.

Це дає можливість самостійно переконатися в точності і повторюваності результатів вимірів, а також внести коригування, якщо це необхідно.

Постачанням і обслуговуванням аналізаторів GrainSense займається компанія ПП “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”, яка з 1998 року виробляє і постачає обладнання для зернових лабораторій і має колосальний досвід роботи в сфері АПК та контролю якості зерна.


З’явилися запитання?

Телефонуйте до “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

Пишіть: https://technotest.com.ua

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!