Компанія з України вперше стала фіналістом міжнародної премії у сфері захисту рослин

0 142

Компанія ALFA Smart Agro стала фіналістом міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards), яку проводить міжнародна агенція Agrow, підрозділ світового лідера з аналітики Informa.

Нагорода Agrow Awards була заснована у 2007 році і вважається найпрестижнішою відзнакою у сфері захисту рослин. Вона створена, щоб відзначити компанії, які зробили значний вклад у розвиток галузі та інновації. Авторитетне журі, до складу якого входять незалежні експерти, визначає переможців серед претендентів з усього світу.

Цього року премія присуджується у 14-ти номінаціях. Компанія ALFA Smart Agro стала фіналістом одразу у двох номінаціях: “Найкраща інновація в формуляції” (Best Formulation Innovation) та “Найкраща компанія з регіону, що розвивається” (Best Company from an Emerging Region).

Номінацією “Найкраща інновація в формуляції” відзначаються найзначніші інновації в формуляції агрохімічних та біологічних препаратів, революційні рішення у пошуку нових формуляцій і сполук, що призводять до підвищення ефективності продукту, покращення безпеки користувачів та зменшення негативного впливу на довкілля.

Вихід у фінал у цій номінації компанії з України забезпечила технологія Smart Comple X.

Стратегію розвитку компанії та підхід до виробництва судді міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards) відзначили в номінації “Найкраща компанія з регіону, що розвивається” (Best Company from an Emerging Region). В цій категорії премії відзначаються компанії, які зробили найбільший вклад у розвиток галузі засобів захисту рослин у своєму регіоні.


Повний список фіналістів Crop Science Awards 2019 доступний для перегляду на офіційному сайті організаторів (https://agribusinessintelligence.informa.com/events-and-webinars/events/crop-science-forum-and-awards/awards-finalists-2019).

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!