Компанію з України нагородили за розробку біопакування

0 240

Українська компанія BIOC отримала перше місце на хакатоні з кругової економіки – Circular Economy Hackathon – за розробку біорозкладного матеріалу для пакування. Команда отримала 100 тисяч гривень на розвиток свого проєкту.

Circular Economy Hackathon об’єднує українських винахідників та відповідальний бізнес, який готовий підтримати перспективні розробки. Найкращі пропозиції відзначає журі та дарує грошові призи на реалізацію проектів.

Катерина Конащук, Олексій Пантєлєєв та Дмитро Малигін з BIOC тривалий час досліджували біопластик та винайшли спеціальні гранули, в основі яких лежить кукурудзяний крохмаль, полімолочна кислота та домішки. При модифікації ці елементи дозволяють отримати спеціальні гранули, які легко замінять пластикові, при виробництві пакувань.

Минулого року спеціальним призом була нагороджена команда Foodbiopack за найкращу ідею на тему “Рішення та матеріали, що замінять пластик”. Матеріал для пакування, запропонований командою, складається з натуральних харчових інгредієнтів, що дозволяє йому розкластися за 1 місяць. До того ж Foodbiopack закликають повторно використовувати пакування у якості добрива та сировини для виготовлення біогазу.

Команда Foodbiopack також брала участь у міжнародному конкурсі University Startup World Cup у Копенгагені. Українська розробка перемогла в номінації “Sustainability Award” та зацікавила потенційних інвесторів з Португалії, Данії та Єгипту.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією УП 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!