Корейські компанії зацікавлені у співробітництві з Україною в сферах агротехніки і IT-технологій для АПК

0 145

Корейські компанії зацікавлені в налагодженні свого виробництва в Україні. Про це в інтерв’ю delo.ua заявив посол Республіки Південна Корея в Україні Лі Янг-Гу.

Минулого року на базі Запорізького автомобілебудівного заводу Daewoo корейський виробник агротехніки запустив процес складання своєї продукції. Щодо співпраці з українським сільськогосподарським сектором Лі Янг-Гу розповів, що наразі корейська компанія вивчає можливості розвитку платформи Smart Farming в Україні, і запущено три проекти. Діють вони на базі університетів з власними теплицями в Умані та Києві, а також у Львові. Поки ці проекти на стадії тестування.

Очікується, що співробітництво в агропромисловій сфері допоможе підвищить рентабельність і ефективність фермерських господарств в Україні за рахунок автоматизації процесів і впровадження IT-технологій. Українські фермери за рахунок втілення новітніх технологій зможуть вирощувати органічні овочі та фрукти в теплицях взимку і забезпечити потреби внутрішнього ринку, вийти з органічною продукцією на європейський ринок.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!