Лісівники Волині заходилися розводити фазанів

0 539

Фазан королівський, лимонний, алмазний, золотий – всіх їх тепер можна побачити в Устилузькому лісництві ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”. Місцеві лісівники віднедавна взялися за розведення цих птахів, повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Практика для волинських лісогосподарських підприємств не нова. Фазанів уже давно вирощують у вольєрах і неодноразово випускали на волю у Ківерцівському, Горохівському, Маневицькому районах.“Птахи у нас почуваються досить комфортно. Підтвердженням є те, що вже розпочали кладку яєць. Загалом умови Волині для цього виду цілком прийнятні. Про це свідчить досвід колег, які спостерігають за фазанами, випущеними на волю у минулі весни та восени.

Бояться птахи лише багатосніжних зим, тому що тоді не можуть знайти собі харчі. А зважаючи на те, які зараз волинські зими,  така проблема їм точно не загрожує. Хіба ще залишаються в зоні ризику через людський фактор – браконьєрство та випалювання трави, де фазани гніздяться”, – розповіла головний лісничий ДП “Володимир-Волинське ЛМГ” Наталія Козій.

І хоча біля птахів треба добре напрацюватися, така робота в радість, зазначає лісничий Устилузького лісництва Микола Єдинак. Тому що ніщо не приносить більшого задоволення, ніж спілкування з природою, в тому числі з птахами та тваринами.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!