Lucky Berry: нова концепція ягідних культур, які можна збирати прямо на балконі

0 328

Тривалий період збору врожаю, корисні властивості і хороша маркетингова концепція – все це результат спільної роботи німецьких розплідників Heinje і Christoph Marken у співпраці з Van Son & Koot з Нідерландів і VERDIA з Франції.

Lucky Berry® Blueberry (Vaccinium) і Strawberry (Fragaria ananassa) – цікава новинка на ринку плодових рослин. Цей новий продукт вже був нагороджений в 2018 році премією Taspo в категоріях «Краща маркетингова концепція» і «Краща презентація продукту в точках продажів».

Концепція Lucky Berry® свідомо ставить на перший план тривалий період споживання здорових ласощів. Центральним елементом концепції є білявий хлопчик на ім’я Лаки (Lucky) в джинсах і кепці, люблячий ягоди. Емоційні образи і цілеспрямоване уявлення історій в місцях продажів залучають, в основному, молоді споживчі сім’ї. Яскраві синій і червоний кольори горщиків з логотипом в грайливому шрифті, а також банери і великі фотографії-етикетки з докладною таблицею поживної цінності ягід, створюють вдалий контраст з іншими продуктами в місцях продажів. Дерев’яні ящики з випаленим логотипом утворюють характерний ринковий прилавок, підкреслюючи натуральність фруктів. У той же час концепція відповідає тенденціям міського садівництва – обидва продукти Lucky Berry® Blueberry, і Strawberry дуже підходять для вирощування в горщиках. Вирощування і збір здорових ягід в центрі міста подаються, як дитяча гра з Lucky Berry®.

Lucky Berry® (Vaccinium) – це готові до збирання рослини лохини в горщиках обсягом 4,6 л. Відомо, що ягоди лохини є здоровим снеком – в 100 г ягід міститься 6,7 мг вітаміну С і харчові волокна. Ягоди лохини можна їсти в свіжому вигляді, а також використовувати при приготуванні багатьох страв. Невисокі, компактні рослини лохини поставляються на ринок з вже зав’язаними ягодами, урожай яких можна прибирати протягом 4 місяців. Ці рослини можна висадити в саду, але можна і використовувати для прикраси балконів, терас і внутрішніх двориків. У період цвітіння вони прикрашають сад або балкон красивими білими квітами. Це спеціально підібрані сорти, які добре переносять обрізку і зимостійкі (в Західній Європі). Висота рослин досягає 80-100 см.

Lucky Berry® Strawberry буде виведений на ринок в червні 2019 р. Це подальший розвиток концепції Lucky Berry. Для цього продукту був підібраний сорт ремонтантної суниці, також плодоносний протягом 4 місяців – з червня по вересень. Як і лохина, суниця має ряд корисних для здоров’я властивостей і містить більше вітаміну С, ніж лимони і апельсини. Крім того, суниця містить кальцій, залізо і фолієву кислоту. Саме збирання врожаю корисне для здоров’я. Завдяки сортовим особливостям ці рослини можна вирощувати на шпалері висотою 100-120 см і прибирати ягоди, не нахиляючись і не шкодячи спині. Ці рослини також вирощують в горщиках обсягом 4,6 л при використанні кілочків-підпір. Їх теж можна розмістити на терасі або балконі.

SEEDS.org.ua за матеріалами EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!