Малі винороби України можуть отримати ліцензію за спрощеною системою

0 601

Так звані “малі винороби”, що виробляють вино виключно із власної сировини та в кількості не більше 10 тисяч декалітрів у рік мають змогу оформити ліцензію на виноробство за спрощеною системою.

Такі ліцензії винороби мають змогу придбати ще з минулого року, та через активний сезон виноробства фахівці не встигли подати документи та отримати зазначену ліцензію.

Цьогоріч фахівці вже чекають на звернення від малих виноробів. Частина вже звертається за отриманням консультацій  щодо отримання відповідної ліцензії.

“Для виробників малого виноробства спростилася система отримання ліцензії. Оскільки на виробництво вина на загальних умовах, потрібен атестат для виробництва, який проводиться Держспоживстандартом або уповноваженими особами, який має бути підтверджений відповідними документами із певних органів про сертифікацію обладнання, про наявність лабораторії й іншими документами.

Для малих виноробів ця система спрощена і тепер малі винороби, що здійснюють виробництво із власних винних матеріалів можуть отримати ліцензію за спрощеною системою заповнивши відповідну декларацію, яку контролює Держпродспоживспілка”, – розповів, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Павло Фізер.

SEEDS.org.ua за інформацією  uzhinform

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!