Фермерів Вінниччини вчили розпоряджатися фінансами

0 144

Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжила серію виїзних освітніх заходів для фермерських господарств. Отримати інформацію на тренінгу для фермерів “Управління фінансами сільськогосподарських підприємств” на початку червня змогли представники аграрного бізнесу у Крижополі та  у Шаргороді.

Учасникам зустрічі розповіли про можливості отримання допомоги з обласного та державного бюджетів. З державного бюджету, в рамках  Програми підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2019 рік передбачається суттєва державна підтримка за наступними напрямками: тваринництво, техніка та обладнання, рослинництво, субсидії, пільгові кредити.

Заходи проведено Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Проектом Міжнародної фінансової корпорації “Аграрні розписки в Україні” спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, ГО “Життя та розвиток громад”, а також Крижопільською та Шаргородською районними державними адміністраціями.

SEEDS.org.ua за інформацією  Вінницької ОДА

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!