Фермерів Вінниччини вчили розпоряджатися фінансами

0 96

Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжила серію виїзних освітніх заходів для фермерських господарств. Отримати інформацію на тренінгу для фермерів “Управління фінансами сільськогосподарських підприємств” на початку червня змогли представники аграрного бізнесу у Крижополі та  у Шаргороді.

Учасникам зустрічі розповіли про можливості отримання допомоги з обласного та державного бюджетів. З державного бюджету, в рамках  Програми підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2019 рік передбачається суттєва державна підтримка за наступними напрямками: тваринництво, техніка та обладнання, рослинництво, субсидії, пільгові кредити.

Заходи проведено Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Проектом Міжнародної фінансової корпорації “Аграрні розписки в Україні” спільно з Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, ГО “Життя та розвиток громад”, а також Крижопільською та Шаргородською районними державними адміністраціями.

SEEDS.org.ua за інформацією  Вінницької ОДА

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано