Мешканці Одещини можуть отримати 12 тисяч гривень на утримання худоби і птиці  

0 319

Жителям сіл Красносільської громади Одеської області дадуть по 12 тис грн для утримання худоби і птиці. Про це повідомила голова сільради Марина Архірій, пише SEEDS.

«Унікальну можливість, скористатися безкоштовним сертифікатом на 12 тис грн, надаємо жителям нашої ОТГ. За ці кошти можна відремонтувати приміщення для утримання великої рогатої худоби, домашньої птиці.

Для цього мешканцям радимо здійснити декілька кроків: звернутися до старости з копіями паспорту і коду; отримати сертифікат і придбати за нього необхідні матеріали; зробити ремонт протягом місяця у своїх підсобних приміщеннях; представити фотозвіт «до» та «після» ремонту», – зазначила голова сільради.

В цій програмі можуть взяти участь внутрішньо переміщені сім’ї, які займаються тваринництвом, та інші постраждалі від війни домогосподарства, які не в змозі задовольнити свої потреби у ремонті приміщень для утримання сільськогосподарських тварин, пише Пульс Одещини.

Читайте також: ТОП-9 найтоксичніших овочів та фруктів

«Також сім’ї, які прийняли внутрішньо переміщених осіб та займаються розведенням сільськогосподарських тварин. Домогосподарства, які втратили дохід через відсутність чи втрату годувальника або інших ключових працездатних членів домогосподарства, пенсіонери та люди з інвалідністю.

Цей проект реалізовується лише у трьох громадах Одещини із 91, завдяки співпраці нашої сільської ради з ФАО та ГО “Центр розвитку та правової підтримки села” і за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду», – розповіла Марина Архірій.

Час подання заявок обмежений – до 27 лютого включно.


До складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману, входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

Сільрада неодноразово визнавалася обласною державною адміністрацією кращою в області серез громад з населенням від 10 до 15 тис. 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!