Місцевий агротуризм здатен вдихнути нове життя в економіку України

0 563

Після місяців карантину саме внутрішній сільський туризм прийматиме все більше й більше українців, а це повільно, але впевнено вдихне нове життя в економіку.

Про це йдеться на сторінці проєкту “Дорога вина та смаку Української Бессарабії”, започаткованого проєктом “Географічні зазначення в Україні” у соцмережі Facebook.

“Після місяців карантину, протягом яких мільйони населення застрягли вдома, в людей є прагнення до більш здорового і природного способу життя. Китайський досвід показує, що, хоча туризм зазнав серйозного удару під час пандемії, кількість відвідувачів поступово збільшується на багатьох сільських туристичних маршрутах по всьому Китаю.

За такого сценарію, як очікується, внутрішній сільський туризм прийматиме все більше й більше туристів, а це повільно, але впевнено вдихне нове життя в економіку. Коронавірусна криза може посприяти просуванню світу до відповідального, стійкого та соціально інноваційного туризму”, – вважають експерти проекту ЄС “Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні”.

“Цей новий підхід до туризму обіцяє автентичніший досвід подорожей, більше споживання місцевих продуктів, збереження спадщини, використання чистої енергії, етичне бачення туризму, а також кращу турботу про екологію та якість життя місцевих мешканців та відвідувачі.

Крім того, повільний внутрішній туризм у сільській місцевості може підтримати місцеву та автохтонну культуру”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, для зростання колишнього “нового” туризму роль уряду в забезпеченні необхідної інфраструктури та сприянні готовності приватного сектора інвестувати в місцеві туристичні локації, як очікується, буде вирішальною.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!