Можливості розвитку потужностей для доробки, сушіння та зберігання зерна від Програми USAID АГРО

0 30

До 16 квітня Програма USAID АГРО продовжує приймати заявки на другий етап конкурсу на співфінансування проектів з розвитку потужностей з доробки, сушіння та зберігання зернових та технічних культур. АГРО підтримає 10-15 проєктів, які допоможуть збільшити обсяги та час зберігання зернових та технічних культур, пише SEEDS

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію. Перевага надаватиметься збільшенню елеваторних потужностей переробних підприємств.

Читайте також: Кожен сам собі хазяїн: чому всесвітня кооперація забуксувала на ягідних плантаціях України

Усі питання щодо цього запиту надсилайте на електронну адресу ilazarenko@chemonics.com, вказуйте назву конкурсу РПЗ № 09. Після розгляду заявок другого етапу, Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки у межах третього етапу до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням: https://bit.ly/4ampGPs.


У межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, Програма USAID АГРО вже підтримала 11 підприємств для розширення елеваторних потужностей для зберігання та доробки зернових і олійних культур. Проєкти охоплять відповідними послугами понад 900 аграрних мікро, малих та середніх агровиробників з 10 областей України, та дозволять збільшити на 900 тис. тонн потужності для річного зберігання зерна.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!