Школярі з Черкащини вирощують в оранжереї понад 300 видів екзотичних рослин

0 128

На Черкащині школярі доглядають за 43-річною оранжереєю. Після уроків вирощують авокадо, банани та смакують плодами монстери. Всього в оранжереї є понад 300 видів рослин, найстарша – фінікова пальма, пише SEEDS

На грядках оранжереї ростуть паростки фініків, гранату, манго та кумквату. Їх власноруч виростили відвідувачі гуртка. Всього гурток відвідує двісті дітей.

Читайте також: Кожен сам собі хазяїн: чому всесвітня кооперація забуксувала на ягідних плантаціях України

Діти вчаться прищеплювати, висівати та живцювати рослини, розповіла заступниця директора “Шполянського центру дитячої та юнацької творчості” Світлана Перемот. На її думку, такі вміння незамінні в господарстві.

«Юні квітникарі» навесні висівають насіння квіткових росли, завдяки цьому озеленюються клумби нашого міста. Крім теплиці, у нас є навчально-дослідна земельна ділянка, де діти вирощують овочеві набори, вчаться доглядати, сапати, збирати й варити борщі — це «юні овочівники», а «юні садівники» живцюють смородину, виноград”, – розповіла Світлана Перемот Суспільному.

Пані Світлана вважає, що така фізична активність допомагає дітям розслабитись та збагатитись знаннями: “У цей важкий час, діти, як і всі ми, мають нервові стреси, а тут ми релаксуємо”.Окрім теплиці діти доглядають за мінізоопарком. Тут живуть папуги, білки, шиншили та морські свинки.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!