На Чернігівщині багатодітним родинам роздають нетелей

0 2 913

Обласна програма допомоги багатодітним сім’ям продовжує діяти на Чернігівщині. Вона передбачає виділення нетелей родинам, що мають п’ятеро і більше малюків.

Нещодавно, сім’я із села Тихоновичі, яка виховує п’ятьох дітей, отримала за цією програмою племінну нетель, повідомляє Сновська райдержадміністрація.Третина загальної кількості населення Чернігівщини проживає у сільській місцевості. Кількість особистих селянських господарств Чернігівщини, які утримують худобу та птицю зменшується.

Відповідно погіршується рівень життя сільського населення, особливо соціально вразливою категорією є сім’ї, які виховують 5 і більше дітей.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок виділення коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам для закупівлі нетелей у суб’єктів племінної справи в молочному скотарстві або в суб’єктів господарювання, які не мають такого статусу, за умови середнього надою на одну корову, що була на початок року, протягом двох попередніх років від 6000кг молока, які функціонують у Чернігівської області та передача їх на безповоротній основі сільським багатодітним сім’ям (крім міст).

Ціна на нетелей формується у відповідності до ринкової ситуації.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!