На фінансування відновленого Мінагрополітики виділили майже 7 мільярдів

0 243

Верховна Рада підтримала виділення з державного бюджету на 2021 рік коштів на фінансування відновленого Міністерства аграрної політики і продовольства.

За прийняття у другому читанні та в цілому законопроекту “Про внесення змін до держбюджету для забезпечення діяльності Мінагрополітики” (№5197-2) проголосували 275 депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів.

У законопроекті вказується, що сума видатків на відновлення діяльності Мінагрополітики становитиме 6,86 млрд грн, з яких 4,9 млрд – на фінансування апарату міністерства.

Документом пропонується перерозподілити кошти між Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства і Міністерством захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

Кабінету міністрів доручається забезпечити передачу в сферу управління Мінагрополітики будівлі в Києві за адресою: вул. Хрещатик, 24.


28 грудня 2020 року Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке необхідне для відновлення Міністерства аграрної політики та продовольства України. До цього, 17 грудня, Верховна Рада призначила екс-керівника Держгеокадастру Романа Лещенка міністром аграрної політики і продовольства України.

Відновлення роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України неодноразово переносилося.

 

SEEDS.org.ua за інформацією УНІАН 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!