На Львівщині будуватимуть крохмальний завод

0 1 293

Компанія «Централ Плейнс Груп Україна» з інвесторами з Великої Британії та Фінляндії планує збудувати в селі Глиняни Золочівського району на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема на крохмаль. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками компанії «Централ Плейнс Груп Україна».

Підприємство розташоване у Великосілках, Кам’янка-Бузького району і займається вирощуванням картоплі столових та чипсових сортів на загальній площі 700 га. Торік валове виробництво склало близько 15 тис. тонн. Минулого року збудували картоплесховище із холодильним обладнанням на 11 тис. тонн. Цього року працюють над будівництвом ІІ черги картоплесховища такою ж потужністю. Окрім того, планують збільшити площу вирощування картоплі.

Компанія також має намір розширити свою виробничу діяльність, зокрема переробляти вирощену картоплю на крохмаль.

«Ми маємо намір збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема на крохмаль, – розповів Олег Дрінь, представник ради директорів компанії та фінського інвестиційного фонду. – Вартість будівництва близько $7 млн.

На підприємстві хочемо створити близько 50 робочих місць. Плануємо переробляти 40-50 тис. тонн картоплі в рік. Для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині.

Ми плануємо налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та поставки сировини до заводу. В планах співпраця з USAID з розвитку фермерства та в подальшому налагодити процес закупівлі у аграріїв  картоплі».

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!