На Вінниччині почали випускати питні каші

0 181
На Вінниччині одна з місцевих компаній розпочала виробництво лінійки унікальних питних молочних каш. Про це на своїй сторінці у повідомила начальник відділу маркетингу ТОВ «Люстдорф» Наталія Веремчук.
«Весна для нас в компанії розпочалась з чудової новини: ми вивели на ринок нові, унікальні продукти. Лінійка питних каш ТМ «Селянська»! В них ми ідеально поєднали користь молока та зернових», – пише на своїй сторінці у facebook Веремчук.

За її словами, каші не містять цукру, але мають пиємний солодкуватий смак за рахунок натуральних вуглеводів зерна. Каші готові до вживання, готувати їх не потрібно.  У лінійці питних каш представлені три види продукції, – гречана, вівсяна і рисова.


Виробничі потужності ТОВ «Люстдорф» розташовані у м. Іллінці Вінницької області. Компанія є одним з найбільших виробників молочної продукції в Україні, на ринку вже понад 20 років. «Люстдорф» виготовляє понад 100 найменувань молочної продукції під вісьмома відомими і популярними торговими марками: «Селянська», «На здоров’я», «Бурьонка», «Смачно шеф», «Весела бурьонка», «Despicable Me», «Ідеаль Немолоко»​.

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!