На півдні України відновлять харчосмакові фабрики

0 198

На Херсонщині збираються залучати інвесторів для відновлення зрошувальних систем, харчосмакових фабрик та розвитку переробки. Про це повідомив губернатор Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв  на своїй сторінці у Facebook.

Довгий час районні харчосмакові фабрики не могли нормально працювати через корупційні схеми і недбале керівництво, які не могли використовувати нові методи зрошення.

“Херсонська область має найбільшу в Європі зрошувальну систему, яка з 1991 року часто була джерелом корупції та недбалого керівництва. Наша задача напрацювати нову модель розвитку зрошення на Херсонщині і запропонувати це новому Парламенту й Уряду у вигляді проектів змін до законодавства”, – пише Гусєв.

Він зауважив, що окреме важливе питання в області – це переробка.

“Маємо в області чудові заводи з переробки “Чумак”, “Інагро” та інші, але це лише невелика частина реалізації того потенціалу, який має наш регіон. Розробляємо ідеї по відновленню харчосмакових фабрик у районах та залученню інвесторів у переробку найсмачнішої плодоовочевої продукції Херсонщини”, – йдеться у повідомленні.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!