На український ринок огірка тиснуть зростаючі поставки з Туреччини

0 151

Внутрішній ринок України виявився не підготовленим до різкого збільшення обсягів імпортованого огірка. Активне постачання Туреччиною даного виду продукції негативно вплинуло на ціни: вони відчутно знизилися. Про це повідомляє EastFruit.

Протягом тижня імпортний огірок в Україні подешевшав на 5%. Сьогодні ця продукція на українському ринку пропонується великими партіями від 47 до 50 грн / кг ($ 1,74-1,85 / кг) в залежності від якості товару. Тижнем раніше постачальники погоджувалися відвантажувати імпортний огірок по ціні, не нижчою, ніж 50 грн / кг ($ 1,85 / кг).

Експерти вважають, що зниження цін зумовлене помітним збільшенням поставок турецького огірка, тоді як попит на продукцію з боку гуртових компаній і роздрібних мереж залишається досить низьким. Вважається за краще купувати імпортний огірок тільки для поточних продажів, оскільки спостерігається невисокий інтерес населення до цієї продукції.

Однак, незважаючи на стрімке зниження цін, турецький огірок поки коштує на 30% більше, ніж на початку лютого 2018 року. При цьому галузеві експерти не виключають подальшого цінового зниження, оскільки темпи збуту імпортного огірка в роздробі можуть залишатися низькими.

На складах компаній накопичилися значні обсяги нереалізованої продукції, якість якої стрімко погіршується.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!