На війні загинув найвідоміший молодий вівчар із Карпат

0 664

На фронті загинув відомий на всю Україну вівчар із села Буковець Михайло Кознюк. Слава прийшла до молодого вівчара після його колоритного інтерв’ю у новинах «5 каналу». Відео з Михайлом переглянули майже 2 млн користувачів, пише SEEDS.   

Відомо, що прикарпатець служив у війську із грудня 2021 року, військовий загинув внаслідок артилерійського обстрілу на Донецькому напрямку.

Про смерть військового повідомила Верховинська селищна рада. Як зазначається у повідомленні, 26-річний Михайло Кознюк із села Буковець служив сержантом 2-ї гірсько-штурмової роти.

«Михайло Кознюк відстоював свободу власної держави та на жаль 12 лютого 2023 року внаслідок поранень спричинених ворожим артилерійським обстрілом на Донецькому напрямку віддав своє життя за наше майбутнє, за кожного з нас», – сповістили у Верховинській селищній раді.

Прикарпатець був контрактником, на військову службу пішов 26 грудня 2021 року. У нього залишилися батьки, рідні. Про загибель військовослужбовця Михайла Кознюка також повідомив капелан 8 окремого гірсько-штурмового батальйону Іоан Турчинський. «Загинув за Україну! Найпотужніший вівчар!», – написав священик.Читайте також: Стало відомо як живе сьогодні стадо диких корів неподалік Чорнобиля

Надзвичайно відомим Михайло Кознюк став в Україні у 2015 році після інтерв’ю журналістам «5 каналу», де він захоплено на діалекті розповідав про роботу вівчаря. Відео з Михайлом Кознюком переглянули понад 1,9 млн користувачів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!