На Вінниччині будують завод з переробки кукурудзи, який стане одним з найсучасніших в Європі

0 699

У селищі Демківка Тростянського району Вінниччини реалізують масштабний інвестиційний проект – будують завод з переробки кукурудзи на крупу та борошно. Сума інвестицій складає 14 млн дол.  

“Це стратегічна інвестиція, яка орієнтована, в першу чергу, на агропромисловий потенціал нашої області. По суті, це одне із найтехнологічніших і найсучасніших виробництв по переробці кукурудзи, яке буде існувати в Європі, плановою потужністю 100 тис тонн кукурудзи на рік.

Ми вважаємо, що це буде досить суттєвий європейський гравець з точки зору виробництва”, – розповів голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Завершення комплексу з переробки кукурудзи планується у 2020 році до початку збирального сезону. Тобто 440 тис га цьогорічного урожаю цієї культури матимуть потенційний збут для подальшої переробки.

Будівництво заводу не припиняється навіть під час карантину. Зводить його компанія “Дакса Бунге Україна”.

“Наша мета, щоб місцеві фермери отримували зиск від співпраці з нами, а ми могли нарощувати експортний потенціал. 80% готової продукції ми плануємо експортувати. При цьому на експорт йтиме не сировина, а готова продукція.

Отже, створення виробництва з доданою вартістю – це завжди вигідний експорт, який надає для економіки валютну виручку”, – підкреслив директор “Дакса Бунге Україна” Андрій Запісоцький.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Вінниця.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!