На Волині випробували новий гербіцид проти гігантського борщівника

0 422

У Луцьку випробували новий нетоксичний гербіцид проти отруйної рослини борщівника Сосновського. Про це повідомила Оксана Тарабанюк, начальник відділу екології Луцької міськради.

“Ми приступаємо до знищення рослини біля дитячої залізниці. Щодо школи №20, то там борщівник вже покошений”, — йдеться в повідомленні.

Водночас, посадовець відзначила складність знищення цієї рослини.

“Ми випробували проти борщівника нетоксичний гербіцид нового покоління. Але він не дав бажаного результату. Рослини знищили тільки частково. Ще один варіант — знищити коріння рослин на глибині до 30 см. Це треба робити не один раз, щоб борщівник зник”, — зауважила Оксана Тарабанюк.

Така рослина може вирости заввишки аж 5 метрів, а товщина її стебла може сягати навіть 10 сантиметрів.

Борщівник Сосновського полюбляє рости на берегах потічків, річок, каналів, на узбіччях доріг, на деградованих луках та необроблюваних угіддях чи пасовищах. При контакті з людиною сік гігантського борщівника спричиняє надзвичайно болючі хімічні опіки, які важко загоюються.

Для боротьби з отруйною рослиною існують різні методи: механічний (шляхом одушення або виснаження рослини) та хімічний (використання гербіцидів) знищення.

SEEDS.org.ua за інформацією  volynua.com

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!