На Хмельниччині безробітних навчатимуть аграрним професіям

0 146

Підприємства аграрного напрямку продовжують свою роботу навіть під час воєнного стану. До того ж потреба у висококваліфікованих працівниках, які знаються на сільському господарстві, сьогодні шалено зростає, пише SEEDS.

Зважаючи на це Хмельницька обласна служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян, зокрема, і для галузі сільського господарства.

На замовлення роботодавців безробітні можуть здобути професії: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар-ремонтник, фермер, робітник фермерського господарства та інші.

Теоретичне навчання слухачів відбувається за очною та дистанційною формами. Виробниче навчання переважно проводиться в спеціалізованих майстернях та за необхідності професійно-практична підготовка відбувається в умовах виробництва, пише podillyanews.com.

Читайте також:  Відсутність робочої сили в агросекторі підштовхує виробників до цілковитої автоматизації

Після повного завершення навчання слухачі, які здобувають професійну освіту, отримують свідоцтво державного зразка, а слухачі курсів цільового призначення –  посвідчення.

Професійне навчання здійснюється на замовлення роботодавців, тому усі слухачі після його завершення будуть успішно працевлаштовані.

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!