Найбільше в Україні поле ірисів квітне на Харківщині

0 2 332

На Харківщині поблизу міста Дергачі розкинулось найбільше в Україні поле ірисів. Попри те, що поряд розгортались масштабні бойові дії, поле вціліло, а власники приймали відвідувачів, пише SEEDS

На полі ростуть сотні сортів ірисів та близько 120 видів півоній. Це найбільше поле ірисів в Україні. Власники були змушені евакуюватись та залишити сад з початком повномасштабного вторгнення. Нещодавно вони повернулись і дуже хвилювались, чи вціліло щось після російських обстрілів.

“Вирішили підготуватись до екскурсій, бо до нас надходило дуже багато дзвінків від людей. Я казав: які екскурсії, війна! Але люди кажуть, що їм потрібно якось перемкнути увагу від постійних вибухів”, – розповів Дмитро Тараненко, власник “Elite garden” 24 каналу.

Він розповів, що бойові дії відбувались фактично над полем. Одного разу росіяни випустили ракету по українському літаку, який пролітав повз, та влучили у землю неподалік саду.

Іриси з Харківщини можна зустріти на полях у Європі та США, адже власники займаються селекцією. Один з сортів має назву “Небесна сотня” – на честь загиблих героїв під час Революції Гідності. Черненко висловила сподівання, що вже незабаром з’явиться сорт ірису, який буде присвячено перемозі України та усім наших захисникам.

Читайте також: Харків’яни започаткували равликову ферму на місці зруйнованої ракетою автомайстерні

Наразі квітування ірисів сезону 2023 року добігло кінця. Далі власники плантації готуватимуться до нового сезону: пересаджуватимуть іриси та формуватимуть нові локації для фотосесій.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!