Наукові аграрні інститути України отримали спецобладнання та техніку від Японії

0 132

Профільні аграрні інститути, які підпорядковані Мінагрополітики, отримали спеціалізоване обладнання, техніку та іншу допомогу від Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), пише SEEDS

Зокрема, ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» та його філії в рамках програми вже отримали 8 генераторів. Український інститут експертизи сортів рослин очікує надання до кінця 2023 року витратних матеріалів до газового хроматографа.

Читайте також: Захисниця України із Запоріжжя, повернувшись до цивільного життя, відкрила власну птахоферму

Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого отримав посівний матеріал, генератори та іншу техніку, повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Важливо, що наші японські колеги підтримують саме наукову галузь, адже підтримка наукових установ –  це важливий внесок у розвиток всього аграрного сектору», – наголосив перший заступник Міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Під час зустрічі сторони окремо обговорили проблему розмінування ґрунтів та важливість продовження допомоги з боку японських колег.


Мінагрополітики України та Міністерство сільського, лісового та рибного господарства Японії і JICA створили українсько-японську робочу групу для розробки стратегії відновлення українського сільського господарства.

Серед основних завдань якої, зокрема, запозичення досвіду Японії для відновлення аграрного сектора України; розгляд конкретних заходів підтримки та співпраці з використанням японських технологій та активів; обмін інформацією для сприяння участі приватних компаній Японії у відбудові України.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!