Навіть найкращі продукти не стануть аргументом для вдалого експорту, якщо не дотримуються терміни поставок

0 447

У києві стартував 7 українсько-німецький Форум Харчових Продуктів, організований проектом “Агроторгівля України” спільно з Німецько-Українською Промислово-торговельною палатою (AHK), Українською Торгово-Промисловою палатою (UCCI) та Радою з питань експорту продовольства (UFEB).

Форум розпочався ще напередодні з німецько-українського вечора в Посольстві Німеччини, а вже сьогодні в рамках “Ukrainian Food Expo” відбудеться панельна дискусія “Вимоги продуктових торгових мереж Німеччини. Сертифікація та стандарти якості. Рішення для України”.


“Україна межує з ЄС і має непогані передумови аби експортувати свої товари до ЄС. Певною складністю в цьому плані є те, що існують певні стандарти, вимоги до продукції харчової промисловості в Європі. І ось тут певну допомогу може надати проект Agritrade Ukraine.

Проект інформує про стандарти, які є на європейському ринку. Ті, кому це цікаво, можуть брати участь в тих заходах, які організовує проект”, – розповів в ексклюзивному коментарі для SEEDS Перший секретар Посольства ФРН в Україні з питань продовольства та сільського господарства Германн Інтеманн.

Відповідаючи на запитання, чим спільний проект може допомогти невеликим фермерським господарствам України, пан Інтеманн зазначив, що проект  Agritrade Ukraine “призначений якраз для цієї цільової аудиторії”.

“Малим та середнім фермерам України необхідна підтримка, для того, щоб вони відкривали для себе нові ринки в Європі. Великим сільгоспвиробникам не потрібна підтримка під час експорту”, – каже Германн Інтеманн.

Відповів пан Інтеманн і на запитання, які продукти наразі найбільше цікавлять Європу: “Дуже відомий в Європі український мед, зернова продукція, зараз стають дедалі відомішими українські ягоди”.

“Важливо щоб українські підприємці досліджували європейський ринок, можливо, вони знайдуть нішу, де вони зможуть здійснювати поставки своєї продукції.

Зрештою йдеться навіть не про самі продукти. Те, що в Європі дійсно важливо і особливо цінується – це надійність.

Найкращі продукти не будуть достатнім аргументом, якщо не дотримуються терміни поставок”, – наголосив Перший секретар Посольства ФРН в Україні з питань продовольства та сільського господарства Германн  Інтеманн.


Як і минулого року, 7-й Українсько-Німецький Форум Харчових Продуктів пропонує німецьким та українським компаніям можливість виступити в якості експонентів на виставці “Ukrainian Food Expo”.

В рамках програми Форуму німецька делегація збирається відвідати українські мережі супермаркетів у Києві.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!