Названо ім’я кращого сомельє України

0 305

У Києві пройшов XVII-й Всеукраїнський конкурс сомельє, переможцем якого став Богдан Павлюх – сомельє ресторану  Park. Art of Rest та автор блогу Wine is Easy.

У 2012 році Богдан закінчив школу Віталія Ковача і відтоді почав працювати з вином. Приймати участь у конкурсах сомельє почав з 2103 року і одразу ж потрапив до фіналу, але поступився більш досвідченим колегам. Та це лише змотивувало рухатися вперед та розвиватись.

Кожного року, окрім 2017, Богдан приймав участь конкурсах від різних асоціацій, отримуючі треті та другі місця. На цей раз перемога нарешті була здобута!

“Цього року я був налаштований лише не перемогу: від моменту реєстрації до останніх хвилин конкурсу. Всі етапи я пройшов успішно, враховуючи сліпу дегустацію, з якою були неточності минулого року. Трошки “підкачав” етап із сирами, але все вдалося.

Сомельє можна вважати не тільки професією, але й певним видом спорту. А в кожному спорті є свої нагороди, кубки, визнання. Для мене це планка, якої я прагнув та нарешті досяг. Але зупинятись  на цьому я не збираюсь – попереду чемпіонат Європи, в якому я маю намір взяти участь та активно готуюсь”, – розповідає Богдан.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Uwines

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!