Неймовірну кількість продуктових новинок представили вітчизняні виробники на Ukrainian Food Expo

0 222

В столиці стартувала III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo, організована Радою з питань експорту продовольства (UFEB), за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, передає кореспондент SEEDS.

Свою продукцію на виставці представили одразу кілька сотень вітчизняних виробників харчових продуктів та напоїв, дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

В Києві стартувала виставка Ukrainian Food Expo 2019. Як проходить одна з найграндіозніших агроподій України дивіться у коротенькому відео від Seeds #виставка #фермери #продукти Agri-Gator News East-Fruit.com #sapienza

Gepostet von Seeds am Mittwoch, 27. November 2019

На виставці було чимало унікальних продуктових новинок вітчизняного виробництва, про які  SEEDS розповість вже найближчим часом у низці  ексклюзивних інтерв’ю.

У рамках виставки відбулось декілька тематичних конференції. У перший день заходу україно-німецький проект “Агроторгівля України” провів дискусійну панель, на якій обговорювали питання вимог продуктових торгових мереж Німеччини, сертифікації та стандартів якості продукції.

Кілька вузькоспеціалізованих конференцій щодо м’ясного бізнесу, переробки молока, бакалії провела Рада з питань експорту продовольства.

III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo триватиме ще й сьогодні. У другий день виставки конференції зацікавлять представників плодоовочевої галузі, виробників масло-жирової продукції та виробників алкогольних напоїв.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!