Фермери Львівщини вирощують осетрових для виробництва чорної ікри

0 4 098

Рибне господарство “Карпатський водограй” знане не лише на Львівщині: саме звідси сертифікована риба потрапляє на полиці місцевих ринків та супермаркетів, пише Сільськогосподарський дорадчий центр “Фермерська Країна” на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні “Карпатський водограй” – це 172 га території, 136 га з яких займає водне дзеркало. Розводять тут коропа, судака, окуня, товстолоба та білого амура.

Рибу вирощують у природних умовах, а господарство може похвалитися повністю замкненим циклом, у такому випадку для малька потрібен тільки корм. Для одного кілограма приросту йде 5 кілограмів корму.

На гектар водного дзеркала необхідно 500 кг посадкового матеріалу. Для того, щоб купити, наприклад, малька коропа на гектар водного дзеркала, треба 25 тис. грн, додатково ще 10 тис. грн на корм.

При правильній реалізації за рік можна отримати 30 тис. грн чистого прибутку. Відповідно інвестиція 35 тис. грн, а дохід – 65 тис. грн.

Третій рік поспіль Олег Габуда пробує вирощувати тут осетрових, у 2020 році за сприятливих умов сподівається отримати чорну ікру. Чоловік слідкує за всіма інноваціями в рибництві, тому готовий бути там, де впроваджують новинки.

На думку керівника “Карпатського водограю”, рибництвом може займатися будь-хто. Не потрібно мати спеціальної освіти, лише трохи бажання. При правильних підходах ця справа під силу кожному.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!