Нестримна енергія та натхнення – рушійна сила українських жінок в агробізнесі

0 265

Трудитися в полі, вміло зводити дебет із кредитом, тримати в міцних ніжних руках контроль над успішною компанією… Кожною із українських жінок в агробізнесі рухає нестримна сила і енергія.

Цей досвід, ці щоденні перемоги, ці історії заслуговують на те, щоб бути почутими. Саме синергія взаємодії жінок в агро здатна привести до нових надихаючих проектів, впевнена власниця часникової компанії СП “УкрАП” Ганна Морозова.

“МРІЙ! НАДИХАЙСЯ! ДІЙ! ДОПОМАГАЙ! Бо ми, жінки, унікальні в своїх бажаннях підкорювати вершини та бути ідеальними: як жінка, як мати, як фермер чи як керівниця. Ми генеруємо ідеї, намагаємось їх реалізувати, або боїмося це зробити але ми всі рухаємо світ і робимо його справедливим.

Нам всім потрібне натхнення, підтримка та нагорода. Кожна із нас може розповісти свою надихаючу історію про себе і багато нас хочуть почути! Приєднуйтесь – бо ми маємо рухати цей світ!”, – наголошує Ганна Морозова.

Круглий стіл за участі агроледі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства”  відбудеться 18 лютого о 14.00.

Організаторами заходу стали агромедіа-агенція SAPIENZA та  “Інфоіндустрія”.   

Круглий стіл пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

До дискусії та обміну досвідом на круглому столі приєднаються надихаючі та успішні агроледі: Інна Мєтєлєва екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Наталія Гордійчук, засновниця Агрітема, Ольга Трофімцева екс в.о. міністра аграрної політики і продовольства України, Оксана Просоленко, регіональний директор Асоціації «Дунайська соя», Владислава Магалецька (екс Рутицька) ,член Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration, Оксана Луценко , координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, експерт з впровадження екологічної концепції бізнесу.

Під час круглого столу “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” організатори оголосять, яким чином відбуватиметься збір інформації для майбутнього нагородження”.


Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

 1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
 2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
 3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
 4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
 5. “Жінка-агроконсультант”;
 6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
 7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
 8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.

На другому етапі розвитку проекту на меті стоїть створення спільноти союзниць – сильних, щирих, унікальних та успішних жінок, які підтримують і підсилюють одна одну у бізнесі, роботі, дружбі. Менторство та підтримка, освіта, натхнення амбіційних дівчат, які хочуть побудувати свій бізнес або досягти професійного успіху в агросфері.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>


Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Проект передбачатиме:

 • Підготовку та публікацію серії відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення;
 • Підготовку та публікацію серії статей “Жінка Берегиня” на ресурсі Seeds.org.ua та у партнерських ЗМІ;
 • Підготовку та публікацію мотивуючих історій жіночого бізнесу  у таких ЗМІ як  Seeds.org.ua, Агроіндустрія, ІнфоіндустріяAgri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.orgMeat-inform  та інших;
 • Інформування аудиторії про проекти сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, якими опікуються жінки;
 • Проведення заходів для спілкування жінок, які працюють у аграрному та суміжних бізнесах;
 • Трансляція відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення на заходах;
 • Номінації та суспільне голосування для нагородження Національної премії для жінок в агробізнесі

З питань участі у круглому столі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” та подальших заходах бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri) пишіть організаторам:  zvereva.pr@gmail.com або телефонуйте: 0634970167

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!