“НІБУЛОН” убезпечнює внутрішнє судноплавство в Україні

0 110

Українські технології не будуть поступатися світовим!

24 листопада на лімітуючому перекаті «Дніпродзержинські ворота» у Дніпровському водосховищі біля м. Кам’янське компанією «Нібулон» за узгодження ДП «Укрводшлях» проводились демонстраційні випробувальні днопоглиблювальні роботи щодо розробки скельного ґрунту за прогресивною технологією із застосуванням найсучасніших механізмів вищого світового рівня.

Про готовність виконати днопоглиблювальні роботи на Дніпрі компанія неодноразово заявляла. Нібулон має все необхідне обладнання та унікальне судно, яке згодиться для прокладення судноплавного шляху Е-40.  Цікавий той факт, що це може бути одним із тих прикладів коли українські технології не будуть поступатися іноземним за можливостями використання надскладних робіт. Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський розказав про весь процес унікального випробування.

Як річковий перевізник,який активно розвиває не лише український флот, а й вітчизняне суднобудування і судноплавство, «НІБУЛОН» постійно стикається з проблемою, що на окремих ділянках у Дніпровському та Кам’янському водосховищах державою не забезпечується гарантована глибина 3,65 м. Це підвищує аварійну небезпеку перевезень та обмежує масові вантажні перевезення. Окрім того, на превеликий жаль, судноплавні шляхи в Україні рік від року скорочуються. Тож «НІБУЛОН» сьогодні практично виконує обов’язки держави, вживаючи різних заходів для вирішення цієї проблеми. Так, 2016 року зусиллями і коштом компанії було відновлено судноплавство на Південному Бузі на ділянці довжиною 134 км.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!