Німеччина надасть співфінансування для екомодернізації українських підприємств

0 157

Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу, який хоче реалізувати проєкти з екомодернізації власного виробництва, пише SEEDS.

Грантова підтримка передбачатиме співфінансування декількох проєктів з впровадження бізнесом Найкращих доступних технологій та методів управління  – у розмірі до 1 млн євро на кожен проєкт. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Читайте також: На Одещині з’являться тестові поля бавовнику

«Серед ключових вимог: проєкт має стосуватись установок, які підпадають під сферу дії та мають проєктну продуктивність відповідно до Європейської Директиви 2010/75/ЄС (Додаток І).

Підприємство та його потужності мають бути розташовані на території України, окрім тимчасово окупованих територій та територій, де проходять активні бойові дії. А також за умови відсутності співпраці з країною-агресором та компаніями, що зареєстровані або діють на території країни-агресора, компаніями з санкційних списків ЄС, США чи України», – повідомили в Міністерстві.

Грантова програма Німеччини має на меті заохотити український бізнес до екомодернізації ще до повноцінного запуску реформи в Україні. Крім того, успішна реалізація «пілотів» стане сигналом для інших міжнародних донорів та фінансових організацій про готовність бізнесу до переходу на європейські стандарти роботи навіть під час воєнного стану.

З умовами участі у програмі можна ознайомитися за посиланням.


Програма розроблена Товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ за дорученням Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI), представленої Федеральним міністерством довкілля, охорони природи, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Німеччини. 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!