Нинішній закон про землю не захищає інтереси малого та середнього фермера

1 1 012

Закон про запровадження ринку землі, ухвалений парламентом цього тижня, є досить рамковим і на даному етапі він не здатний захистити інтереси українських малих та середніх фермерів. Таку думку висловив керуючий партнер ЮФ PROPERTY, адвокат Василь Рущак під час юридичного онлайн-вебінару, організованого агромедіа-агенцією  SAPIENZA.

“Я не маю жодного уявлення на кого спрямований даний закон. Він є рамковим. На сьогодні все, що ми чуємо від посадовців – це загальні фрази. Не впевнений, що він захистить малих та середніх фермерів. У всякому разі на даному етапі. До того ж, ми досі не побачили останньої редакції цього закону перед направленням його на підпис Президенту. Можливо там будуть міститися якісь несуттєві правки”,- повідомив Василь Рущак.

 

Він також додав, що якщо малих та середніх фермерів позбавити дотацій та доступу до кредитування, то даний законопроект, швидше за все, зашкодить їм і буде розрахований виключно на великі агрохолдинги.

При цьому Василь Рущак також додав, що в нинішній редакції закон ніяким чином не створює умови щодо збільшення прямих іноземних інвестицій в український агропромисловий комплекс.

“Інвестиції в АПК з прийняттям закону залежать від того, наскільки влада дозволить людям працювати. На даному етапі закон навряд чи здатен стимулювати прихід іноземних інвестицій. Скоріше за все, це відбудеться з моменту повного відкриття ринку землі”,- зазначив Василь Рущак.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgriGator 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Анатолий пише

    А что, кто- то надеется что при нашем олигархическом режиме будут защищены чью- то интересы кроме олигархов? Экономику давят в их интересах, а фермерам оазис устроят? Или сельское хозяйсто важнее промышленности? У нас все в интересах олигархов, законы (точнее беспредел) налоги, все..

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!