Нові нічні заморозки можуть пошкодити майбутній врожай картоплі в Україні  

0 429

Нічні заморозки, які були зафіксовані напередодні, можуть негативно вплинути на сходи картоплі та інших овочів, які вже встигли зійти. Про це розповіла Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру.

Попередньої ночі частково у Київській області були зафіксовані заморозки на ґрунті та на рівні 2 см над його поверхнею, що негативно може позначитися на сходах картоплі та овочів, які вже встигли зійти. А от для польових культур, такі заморозки не матимуть значних негативних наслідків, за умови якщо вони не будуть тривалими.

“На заході України від заморозків постраждали Рівненська, Волинська, Тернопільська, Львівська та Хмельницькі області, де мінусова температура була зафіксована у повітрі. Наслідки заморозків проявлять себе через декілька днів. Зараз можна говорити про те, що саджанці помідорів та перцю померзли”, — коментує ситуацію Адаменко.

За її словами, заморозки, які зафіксовані у повітрі також негативно позначаться на плодових культурах. Зокрема, у Житомирській області частково підмерзли зав’язі плодових дерев.

“У подальшому на території України заморозків не прогнозується. Однак, до 17 травня частково по всіх регіонах України пройдуть дощі”, — зазначили фахівець.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією   Agravery.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!