Чи можна заразитися коронавірусом купаючись в морі та річці, чи споживаючи рибу

0 627

Незабаром відкриття пляжного сезону і актуальним є питання, чи можна заразитися коронавірусом під час купання в морі, річці, басейні. А споживаючи свіжу рибу?

Проведені роботи Вищою радою з наукових досліджень Іспанії (CSIC) з’ясували, що купання в морі безпечне. Солона вода і сонячне ультрафіолетове випромінювання перешкоджають поширенню COVID-19.

У річках через течію ризик зараження мінімальний. Загроза зараження йде не від води, головним каналом зараження є респіраторні виділення людей. Тому необхідно на пляжах, так само як і в громадських місцях, дотримуватися спеціальної дистанції і уникати великого скупчення людей.

В перших числах червня в зв’язку з закінченням нерестової заборони, буде дозволена любительська риболовля. Про це нагадує прес служба Асоціації рибалок України.

І хоч перші випадки зараження COVID-19 і були зареєстровані на Рибному ринку в місті Ухань, але риба не є переносником цієї хвороби і, вживаючи її в їжу заразитися неможливо.

Навпаки, для зміцнення імунітету лікарі рекомендують під час карантину в обов’язковому порядку включити в ваше меню рибні страви. Адже риба – джерело повноцінного білка з величезною кількістю незамінних амінокислот.

У риб’ячому м’ясі містяться всі основні вітаміни, необхідні нашому організму. Її вживання рекомендовано 2-3 рази в тиждень для підвищення імунітету, профілактики запальних захворювань та здоров’я нервової і серцево-судинної систем.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!