Обіг пестицидів в Україні контролюватиме нова спілка

0 285

В Україні створено Громадську Спілку “Український контроль аграрного захисту”, яка об’єднала всіх вітчизняних виробників та ключових імпортерів засобів захисту рослин (ЗЗР).

Наразі в Україні відсутній дієвий контроль та покарання за виробництво та розповсюдження фальсифікованої та контрафактної продукції засобів захисту рослин. Відбувається нехтування регламентів застосування ЗЗР, що наносить нищівної шкоди екології, тваринам та суспільству. Частішають випадки стихійної утилізації тари з-під пестицидів, а також непридатної хімії.

Турбота за майбутнє нації якраз і згуртувала соціально відповідальних імпортерів та виробників ЗЗР. Мета спілки – вдосконалення системи обігу засобів захисту рослин та контролю за порушеннями у сфері роботи із пестицидами.

До об’єднання увійшли всі українські виробники та ключові імпортери ЗЗР, які забезпечують понад 30% річної потреби ринка України. Зокрема – “Альфа Смарт Агро”, “Компанія Агрохімічні технології”, “Торговий дім “Агросфера”, “Торговий дім “Нертус”, “Укравіт Агро”, “Хімагромаркетинг” та інші.

Учасники також запрошують всіх відповідальних представників аграрного ринку долучатися до об’єднання з метою впорядкування життєвого циклу обігу пестицидів та агрохімікатів.

Головою ГС ” Український контроль аграрного захисту” обрано Кузьменка Сергія Олександровича, який останні 4 роки очолював ГС “Українська промислова асоціація захисту рослин”.

SEEDS.org.ua за інформацією agroreview

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!