Обурені фермери знову не пускають вантажівки з України до Польщі

0 2 751

Представники польського агробізнесу протягом двох днів, 16 і 17 лютого, блокуватимуть дороги до пункту пропуску “Дорогуськ-Ягодин”. Протест стартував о десятій ранку 16 лютого, пише SEEDS.

Активісти закликають усіх польських фермерів доєднатися до перекриття дороги, яка веде до пункту пропуску “Ягодин-Дорогуськ” зі сторони Польщі. Про це повідомили активісти об’єднання “Обдурене село” (Oszukana Wieś).

Причиною такого кроку називають неконтрольоване надходження зерна з України, через що падають закупівельні ціни в Польщі. Крім того, на думку протестувальників, польська влада не вжила достатньо заходів, щоб захистити польський агроринок. Зокрема, польським фермерам не запропонували компенсації за втрачену вигоду.

Всіх, хто планує їхати у вказаному напрямку, попереджають: протести можуть суттєво ускладнити рух  на цій ділянці українсько-польського кордону. Як наслідок у пунктах пропуску можуть виникнути автомобільні черги, пише Shoppingpl.com.

Читайте також: Вчені створили робота-фею для запилення рослин

Ще на початку лютого мешканці прилеглих до кордону з Україною населених пунктів Польщі влаштовували протести через надмірний рух транспорту. Тоді протести ускладнили рух на дорогах до трьох пунктів пропуску.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!