Органічні рекорди України зібрали у першу офіційну фотовиставку

0 514

У приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України в середу, 28 серпня, відкрилася фотовиставка “Органічні рекорди України”, організована Міністерством АПП спільно з AGROPORT Ukraine, повідомляє кореспондент SEEDS.

Експозицію присвятили органічним рекордам, встановленим у різних куточках Україні та за її межами. Виставка триватиме аж до 27 вересня, далі вона вирушить у різні міста України. Першим буде Харків, розповів генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

Крім цього на відкритті фотовиставки всі причетні до встановлення органічних рекордів отримали за це подяки особисто з рук виконувачки обов’язків міністра аграрної політики і продовольства України Ольги Трофімцевої.

“Це всі ті люди, котрі приймали участь продуктами, приймали участь в організації, логістиці, у всіх наших досягненнях, і не тільки кулінарних рекордах. Всього біло вручено 50 дипломів”, – розповів у ексклюзивному коментарі для SEEDS генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

Отримала диплом і сама Ольга Трофімцева “За внесок у розвиток органічного розвитку України” за підписом всіх учасників причетних до “Органічних рекордів України”.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!