Пасічники України ще мають можливість долучитися до державної програми підтримки

0 2 906

Українські пасічники ще мають час та можливість долучитися до державної програми підтримки: “Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї”. Про це нагадав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький.

“Фактично кожен пасічник, який працює, який офіційно зареєстрований, може подати документи до 1 жовтня цього року в органи місцевого самоврядування і отримати допомогу у розмірі 200 гривень на бджолосім‘ю, але не більше 60 тисяч гривень.

Подавайте документи, отримуйте допомогу від держави, розвивайте свою справу, розширюйте свої пасіки”, – йдеться у відео зверненні Тараса Висоцького на його сторінці у Facebook.

“Шановні пасічники, долучайтеся до державної програми підтримки: Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї. Документи подаються за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ”, – нагадав у дописі заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!