Переробка грибів з додаванням кавової гущі в Бельгії практикується при створенні екологічних дизайнерських абажурів

0 207

Абажури, колір і текстура яких схожі на гриби, з яких вони виготовлені, є новим прикладом еко-дизайну. Про нього розповідає livingit.euronews.

Оскільки споживачі, дизайнери і компанії все частіше розглядають екологічні рішення, в Бельгії з’явився незвичайний проект. Його учасники створюють нові речі, використовуючи залишки тих чи інших продуктів. Одним з таких прикладів є створення дизайнерських абажурів з перероблених залишків кави і грибів.

Виробництво екологічних речей було освоєно підприємством PermaFungi в 2014 році. Сьогодні для виготовлення дизайнерської продукції  щомісяця переробляється 1 тонна грибів і 5 тонн кавової гущі. Створення інноваційних світильників з незвичайними абажурами було запропоноване бельгійським дизайнером Керолайн Пульц (Caroline Pultz).

За словами дизайнера, матеріал на основі грибів, з якого зроблені лампи, має дуже різнобічний характер. Він може використовуватися для виготовлення вазонів для квітів, для акустичної ізоляції і навіть замінити будівельні цеглини.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!