Перший фестиваль безалкогольного вина проведуть у Німеччині

0 30

Безалкогольним пивом у Німеччині вже мало кого здивуєш, але безалкогольне вино досі залишається нішевим продуктом. Однак незабаром там пройде перше в країні свято вина без алкоголю, пише SEEDS.

Перше в країні свято безалкогольного вина пройде 9 травня у Баварії (Німеччина). Після нього три дні поспіль триватиме традиційний винний фестиваль, повідомляє DW.

«Щовесни у Петерштирні на півночі Баварії відбувається традиційне свято місцевих виноробів, але цього року там обіцяють щось небувале – вперше відвідувачів запрошують на безалкогольний винний фестиваль», – йдеться у повідомленні.

«Разом ми пишемо історію. Тверезо», – такий девіз придумали організатори, сім’я виноробів Дамсів.

Основний традиційний захід – винний фестиваль пройде із 10 по 13 травня. Експериментальне міні-свято з дегустацією безалкогольних вин та стравами місцевої кухні, а також масою інших напоїв, у яких немає алкоголю, проведуть 9 травня.

Читайте також: В Україні зростає попит на свіжу малину поза сезоном, не відлякує навіть чимала ціна

Ідея полягає в тому, щоб у тих, хто хотів би відчути святкову атмосферу, але водночас прагне тверезого проведення часу, була гідна альтернатива.

У Німеччині налічується понад 12 традиційних виноробних областей. Баварський регіон Франконія – один із найстаріших у Німеччині. Історія виноробства тут налічує понад 1200 років.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!