Першу в Україні повністю автоматизовану лінію із сортування лохини встановлює “Нікдарія”

0 1 743

У ТОВ “Нікдарія” (Житомирська область) у 2020 році з’явиться перша автоматична лінія Unitec Blueberry vision з сортуванню лохини, яка дозволяє без людського втручання сортувати ягоду за розміром, кольором, зовнішніх дефектів шкірки, м’якості плода, наявності підкладки, перезрілість і в’янення, повідомляє EastFruit.

За інформацією видання, купівля лінії проходила при консалтинговому супроводі італійської компанії Advice & Consulting і є логічним продовженням стратегічних планів компанії “Нікдарія” з виробництва лохини найвищої якості для внутрішнього і зовнішніх ринків, в тому числі для виконання підписаного контракту на сезон 2020 по поставкам свіжої лохини авіафрахт на ринок ОАЕ.

Як зазначив Євген Харлан, директор зі стратегії та розвитку ТОВ “Нікдарія”, для відповідності стандартам якості при поставках до Великобританії, країни Європейського Союзу і ОАЕ, ягідному виробнику недостатньо працювати на застарілих холодильниках і на напівручному сортувальних і пакувальних лініях.

Тому в сезоні 2020 року “Нікдарія”, крім лінії Blueberry vision, також запускає нові потужності по інтенсивному охолодженню і зберігання ягід загальною площею 1000 кв.м.

Наступним кроком перед сезоном 2020 планується підписання контракту на поставку автоматизованої пакувальної лінії.

ТОВ “Нікдарія” (ТМ iBerry) є передовим господарством з точки зору технологій і інновацій, компанія сертифікована по Global GAP і G.R.A.S.P. На підприємстві впроваджені унікальні технології по вирощуванню, збиранню, охолодженню і сортування свіжої лохини.

IBerry бере участь в грантових проектах USAID по автоматизації і розвитку ягідних технологій, є учасником експортних торгових місій України за підтримки ФАО і представляє Україну в міжнародних виставках в рамках проекту ITC “Східного партнерства EU4Business”, що фінансується Європейським Союзом за підтримки Ягідній асоціації України.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!