Під Києвом відкрилась неймовірна кількість виставок для бізнесу

1 539

У вівторок, 22 вересня, під столицею у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” стартувала ціла плеяда Міжнародних спеціалізованих виставок для бізнесу: “REX 2020” “Промисловий холод 2020”;  “Індустрія торгівлі 2020”;  “Сховища для фруктів, овочів, ягід 2020” та багато інших, повідомляє кореспондент SEEDS.

Найцікавішим для аграрної спільноти України став “Продовольчий ярмарок контрактів” — сучасний В2В-захід, де виробники з усіх куточків країни мали змогу презентувати власну продукцію для постачання до мережевих магазинів та закладів громадського харчування.Під час виставки свої вироби демонстрували сировари, виробники м’ясної та плодоовочевої продукції, пасічники, виробники спецій та прянощів, горіхів, чаїв і трав’яних зборів.

Тривалий карантин вніс свої досить вагомі корективи у проведення деяких з цих заходів, адже від початку їх планували провести ще навесні.

Тепер всі виставкові заходи відбувались за максимальних карантинних вимог.Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Іван Лебеденко пише

    Дуже важливо проводити такі виставки, щоб представники малого бізнесу змогли презентуваті свої продукти.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!