Використані одноразові маски можуть спричинити нову всесвітню катастрофу

0 8 326

Японські ЗМІ оголосили на весь світ про небезпеку одноразових захисних масок для обличчя. Виявилося, вони можуть привести до ще однієї великої всесвітньої катастрофи.

Зокрема, японське агентство “Кіодо” з посиланням на екологів, дайверів та очевидців стверджує, що світ може зіткнутися з тотальним забрудненням навколишнього середовища масками. За даними дайверів, уздовж узбережжя Японії викинуті у воду маски давно вже не рідкість.

У Туреччині, у європейських країнах збільшилася кількість медичних відходів у навколишньому середовищі.

За словами вчених, одній масці для обличчя потрібні сотні років для розпаду на частинки мікропластика, “такого, як зараз знаходять в рибі, що вживається в їжу людиною, а також у морській солі”.

Агентство відзначає, що, якщо вже зараз не почати вживати заходів, ця ситуація обернеться справжньою катастрофою.Що ж робити?

Є декілька засобів. Наприклад, скоротити використання засобів індивідуального захисту там, де в цьому немає необхідності. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) наголошує, що регулярне миття рук забезпечує більший захист від зараження COVID-19, ніж використання рукавичок в громадських місцях. Також, можна використовувати маски на тканинній основі, які можна повторно використовувати після прання.

 

SEEDS.org.ua за інформацією organic.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!