Під Львовом почали будувати велике сучасне картоплесховище

0 1 324

Один з найбільших виробників картоплі в Україні, «Континентал Фармерз Груп», оприлюднив інформацію про початок будівництва нового картоплесховища в селі Чуква Самбірського району Львівської області.

Нове сучасне картоплесховище розраховане на зберігання 16 тис. тонн врожаю коренеплодів. Картопля в цьому сховищі, за необхідності, зможе зберігатися до 10 місяців. Нове сховище призначене для зберігання картоплі, яку компанія вирощує на полях кластера «Самбір», в безпосередній близькості від потужностей зі зберігання.

На думку аналітиків EastFruit, це є відповіддю картопляного ринку на дефіцит якісної картоплі в Україні. Адже в минулому сезоні в Україні було ввезено до півмільйона тонн картоплі, переважно з Росії. Однак і в сезоні 2020/21 імпорт картоплі продовжує залишатися високим, так само як і ціни на нього.«Континентал Фармерз Груп» в 2020 році вирощувала картоплю на площі 1,6 тис. гектарів, а урожай в 2021 році планує збирати з площі 2 тис. га. Таким чином виробник збільшить площу відразу на 400 гектарів і зможе зібрати додатково стільки ж картоплі, скільки вміщує нове сховище, тобто від 15 до 18 тис. тонн.

За умови, що середня ціна на картоплю в Україні не знизиться, «Контінетал» зможе заробити на реалізації даного картоплі близько $4 млн.

Наразі закінчилося виготовлення необхідної проектної документації та почалася установка бетонних конструкцій під металеві опори для сховища. Паралельно відбувається придбання холодильного, вентиляційного та іншого обладнання. Завершити будівництво картоплесховища в Чукві «Континентал» планує до серпня 2021 року, аби новий урожай картоплі закладати вже в нове сховище.

Напрямок картоплярства для «Континентал Фармерз Груп», за словами самої компанії, залишається для неї пріоритетним. Компанія вирощує чіпсову і продовольчу сорти картоплі, а також насіннєву картоплю на власних полях у Львівській та Тернопільській областях.

 

SEEDS.org.ua за інформацією  EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!